Kontakt

Midtfjord Agro ApS
Sønderport 137
9670 Løgstør
Telefon: 98 67 17 33
Fax: 98 67 50 15

CVR nr: 11903134

Ordre sendes til: ordre@midtfjordagro.dk
Faktura sendes til: faktura@midtfjordagro.dk

 Lager/butikVærksted
Mandag 08.00 - 16.0007.15 - 15.30
Tirsdag08.00 - 16.0007.15 - 15.30
Onsdag 5. juniLukketLukket
Torsdag08.00 - 16.0007.15 - 15.30
Fredag08.00 - 16.0007.15 - 15.00
Lørdag09.00 - 12.00Lukket
SøndagLukketLukket

Salg

Casper2
Casper Larsen
Sælger / Indehaver
Mobil: 29 26 63 14
Tlf.: 98 67 17 33 -  lokal 3
casper@midtfjordagro.dk


Morten Jeppesen
Sælger
Mobil: 93 63 91 83
Tlf.: 98 67 17 33 - lokal 3
morten@midtfjordagro.dk

Lager / Butik

Kim2
Kim B. Kristensen                      
Butik / lager    
Mobil: 40 48 65 93
Tlf.: 98 67 17 33 -  lokal 1  
kim@midtfjordagro.dk                                 

birgit2
Birgit Henningsen

Indkøb / lager / økonomi
Mobil: 40 48 65 83
Tlf.: 98 67 17 33 - lokal 1
lager@midtfjordagro.dk

Have Park

Joergen2


Jørgen Andersen

Service have / park
Tlf. 98671733 - lokal 4
jorgen@midtfjordagro.dk

kent2


Kent Haubro  

Have / park / lager
kent@midtfjordagro.dk

Værksted

Mikkel2


Mikkel Bach
Værkfører
Tlf. 98 67 17 33 lokal 2
mikkel@midtfjordagro.dk

mattias-2
Mathias Mortensen
Montør
mathias@midtfjordagro.dk

KimH2


Kim Hjorth

Smed
kimh@midtfjordagro.dk

Martin
Martin Nørmølle

Smed
martin@midtfjordagro.dk

 

Lars22
Lars B. Engemann
Montør
lars@midtfjordagro.dk

midtfjord agro jacob2
Jacob Hovkjær Sørensen
Lærling
Jacob@midtfjordagro.dk

Bogholderi

Birthe2


Birthe Rask

Bogholder mandag og torsdag (Kontakt evt. Birgit de andre dage)
Tlf. 98 67 17 33 - lokal 5
bogholderi@midtfjordagro.dk

VAGTTELEFON

Udenfor normal åbningstid kan vi kontaktes på: Tlf. 98671733, hvor der er mulighed for at vælge vagt.
Dette nummer gælder både service og reservedele. Der kan blive pålagt et gebyr ved tilkald.