Kontakt

Midtfjord Agro ApS
Sønderport 137
9670 Løgstør

Telefon: 98 67 17 33
Fax: 98 67 50 15

Ordre sendes til: ordre@midtfjordagro.dk

Faktura sendes til: faktura@midtfjordagro.dk

Salg

Lager / Butik

Casper2
Casper Larsen
Sælger / Indehaver
Mobil: 29 26 63 14
Tlf.: 98 67 17 33 -  lokal 4
casper@midtfjordagro.dk

Kim2
Kim B. Kristensen                      
Butik / lager    
Mobil: 40 48 65 93
Tlf.: 98 67 17 33 -  lokal 1  
kim@midtfjordagro.dk                                 

birgit2
Birgit Henningsen

Indkøb / lager / økonomi
Mobil: 40 48 65 83
Tlf.: 98 67 17 33 - lokal 1
lager@midtfjordagro.dk

Have Park

Joergen2


Jørgen Andersen

Service have / park
jorgen@midtfjordagro.dk

kent2


Kent Haubro  

lagermedhjælper        
    
          

Værksted

Mikkel2


Mikkel Bach
Værkfører
Tlf. 98 67 17 33 lokal 2
mikkel@midtfjordagro.dk

mattias-2
Mathias Mortensen
Montør

mathias@midtfjordagro.dk

KimH2


Kim Hjorth

Smed
kimh@midtfjordagro.dk

Martin
Martin Nørmølle

Smed
martin@midtfjordagro.dk

 

Lars22
Lars B. Engemann
Lærling
lars@midtfjordagro.dk

midtfjord agro jacob2 
Jacob Hovkjær Sørensen
Lærling
 

Bogholderi

Birthe2


Birthe Rask

Bogholder mandag og torsdag (Kontakt evt. Birgit de andre dage)
Tlf. 98 67 17 33 - lokal 5
bogholderi@midtfjordagro.dk

VAGTTELEFON

Udenfor normal åbningstid kan vi kontaktes på: Tlf. 98671733, hvor der er mulighed for at vælge vagt.
Dette nummer gælder både service og reservedele. Der kan blive pålagt et gebyr ved tilkald.