Kontakt

Midtfjord Agro ApS
Sønderport 137
9670 Løgstør
Telefon: 98 67 17 33
Fax: 98 67 50 15

CVR nr: 11903134

Ordre sendes til: ordre@midtfjordagro.dk
Faktura sendes til: faktura@midtfjordagro.dk

Butikken er kun åben for erhverv til og med den 17. januar.

Er du privat kunde bedes du ringe til os på tlf. 98671733, så finder vi en måde at hjælpe dig på.

 Lager/butikVærksted
Mandag 08.00 - 16.3007.15 - 15.30
Tirsdag08.00 - 16.3007.15 - 15.30
Onsdag08.00 - 16.3007.15 - 15.30
Torsdag08.00 - 16.3007.15 - 15.30
Fredag08.00 - 16.30
07.15 - 15.00
LørdagLukketLukket
SøndagLukketLukket

Salg

Casper2
Casper Larsen
Sælger / Indehaver
Mobil: 29 26 63 14
Tlf.: 98 67 17 33 -  lokal 3
casper@midtfjordagro.dk


Morten Jeppesen
Sælger
Mobil: 93 63 91 83
Tlf.: 98 67 17 33 - lokal 3
morten@midtfjordagro.dk

Lager / Butik

Kim2
Kim B. Kristensen                      
Butik / lager    
Mobil: 40 48 65 93
Tlf.: 98 67 17 33 -  lokal 1  
kim@midtfjordagro.dk                                 

birgit2
Birgit Henningsen

Indkøb / lager / økonomi
Mobil: 40 48 65 83
Tlf.: 98 67 17 33 - lokal 1
birgit@midtfjordagro.dk


Christinna Purkær
Butik / lager
Mobil: 93 63 91 81
Tlf.: 98 67 17 33 - lokal 1
christinna@midtfjordagro.dk

Have Park

kent2


Kent Haubro  

Have / park / lager
Mobil: 21 60 53 55
Tlf. 98 67 17 33 - lokal 4
kent@midtfjordagro.dk

Værksted

Mikkel2


Mikkel Bach
Værkfører
Tlf. 98 67 17 33 lokal 2
mikkel@midtfjordagro.dk

Martin
Martin Nørmølle

Smed
martin@midtfjordagro.dk

 


Martin Vad

Montør
martinv@midtfjordagro.dk


Jesper Werner
Montør
jesper@midtfjordagro.dk

midtfjord agro jacob2
Jacob Hovkjær Sørensen
Lærling
Jacob@midtfjordagro.dk


Villads Villadsen
Lærling
villads@midtfjordagro.dk


Lasse Nielsen
Lærling
villads@midtfjordagro.dk

Bogholderi

Birthe2


Birthe Rask

Bogholder mandag og torsdag (Kontakt evt. Birgit de andre dage)
Tlf. 98 67 17 33 - lokal 5
bogholderi@midtfjordagro.dk

VAGTTELEFON

Udenfor normal åbningstid kan vi kontaktes på: Tlf. 98671733, hvor der er mulighed for at vælge vagt.
Dette nummer gælder både service og reservedele. Der kan blive pålagt et gebyr ved tilkald.