Kontakt

Midtfjord Agro ApS
Sønderport 137
9670 Løgstør
Telefon: 98 67 17 33
Fax: 98 67 50 15

CVR nr: 11903134

Ordre sendes til: ordre@midtfjordagro.dk
Faktura sendes til: faktura@midtfjordagro.dk

 Lager/butik/salg
Værksted
Mandag 08.00 - 16.3007.15 - 15.30
Tirsdag08.00 - 16.3007.15 - 15.30
Onsdag08.00 - 16.3007.15 - 15.30
Torsdag08.00 - 16.3007.15 - 15.30
Fredag08.00 - 16.30
07.15 - 15.00
Lørdag09.00 - 12.00Lukket
SøndagLukketLukket
Skærtorsdag 14. aprilLukketLukket
Langfredag 15. aprilLukketLukket
2. påskedag 18. aprilLukketLukket
Bededag fredag 13. majLukketLukket
Kristi Himmelfartsdag
torsdag 26. maj
LukketLukket
2. pinsedag mandag 6. juniLukketLukket

Salg

Casper2
Casper Larsen
Sælger / Indehaver
Mobil: 29 26 63 14
Tlf.: 98 67 17 33
casper@midtfjordagro.dk


Morten Jeppesen
Sælger
Mobil: 93 63 91 83
Tlf.: 98 67 17 33
morten@midtfjordagro.dk


John Pedersen
Sælger Randers
Mobil: 27 61 71 57
Tlf.: 98 67 17 33
john@midtfjordagro.dk

Lager / Butik

Kim2
Kim B. Kristensen 
Butik / lager
Mobil: 40 48 65 93
Tlf.: 98 67 17 33
kim@midtfjordagro.dk  

birgit2
Birgit Henningsen

Indkøb / lager / økonomi
Mobil: 40 48 65 83
Tlf.: 98 67 17 33
birgit@midtfjordagro.dk


Christinna Purkær

Butik / lager
Mobil: 93 63 91 81
Tlf.: 98 67 17 33
christinna@midtfjordagro.dk


Axel Munkholm
Reservedele Randers
Mobil: 27 61 71 60
Tlf.: 98 67 17 33
axel@midtfjordagro.dk

Have Park

kent2


Kent Haubro  

Have / park / lager
Mobil: 21 60 53 55
Tlf. 98 67 17 33
kent@midtfjordagro.dk

Værksted

Mikkel2


Mikkel Bach
Værkfører
Tlf. 98 67 17 33
mikkel@midtfjordagro.dk


Martin Vad

Montør
Tlf.: 98671733
martinv@midtfjordagro.dk


Jørgen Kristensen

Montør
Tlf.: 98671733
jorgen@midtfjordagro.dk


Kristian Odgaard

Montør
kristian@midtfjordagro.dk


Villads Villadsen
Lærling
Tlf.: 98 67 17 33
villads@midtfjordagro.dk


Lasse Nielsen
Lærling
Tlf.: 98671733
lasse@midtfjordagro.dk


Mikkel Bisgaard
Lærling
Tlf.: 98671733
mikkelb@midtfjordagro.dk


Tommy Larsen
Chauffør og pladsmand
Tlf.: 20288486
tommy@midtfjordagro.dk


John Jønsson

Montør Randers
Mobil: 93 63 91 99
Tlf.: 98 67 17 33
johnj@midtfjordagro.dk


Leif Møller

Montør Randers
Mobil: 93 63 91 98
Tlf.: 98 67 17 33
leif@midtfjordagro.dk

Bogholderi

Birthe2


Birthe Rask

Bogholder mandag, torsdag og fredag (Kontakt evt. Birgit de andre dage)
Tlf. 98 67 17 33
bogholderi@midtfjordagro.dk

VAGTTELEFON

Udenfor normal åbningstid kan vi kontaktes på: Tlf. 98671733, hvor der er mulighed for at vælge vagt.
Dette nummer gælder både service og reservedele. Der kan blive pålagt et gebyr ved tilkald.